Mercan Ferforje |   İstanbul metal Ferforje Sistemleri
  • Anasayfa
  • HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Mercan Ferforje olarak 2004 yılından beri sizlere daha iyi hizmet vermek adına kaliteli ve özgüvenli çalışmalarımızı alanında uzman çalışanlarımızla devam ettirmekteyiz.

Şimdiye kadar yüzlerce projeye imza atmış Mercan Metal Ferforje olarak en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir.

Demir doğrama, ferforje, çelik konstrüksiyon, panel çit, çim tel alüminyum, bahçe kapıları, bahçe korkulukları, raylı kapılar , balkon korkulukları, küpeşte tasarım, çelik kapı, istif makinaları vb. birçok alanda hizmet vermekteyiz. 

Sultanbeyli Sancaktepe bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, demir doğrama ile ilgili her türlü işlerinizi özenle yapmaktadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla müşteri güvenini kazanmış, dinamik kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi takip ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bizi diğer firmalarda farklı kılan özellik, müşterilerimize en yeniyi en uygun fiyata sunma potansiyelimizdir. Yaptığımız çalışmalarda en kaliteli ürünleri ve hizmeti müşterilerimize sunarak, estetik ve güvenilirliği tam olan işler yapmaya devam edeceğiz...

Misyonumuz
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

Vizyonumuz
Çözümcülük, Yaratıcılık, Güvenilirlik, İşbirliği, Esneklik

Sektördeki uzun yıllar süren birikimimizle sizler için en iyi modelleri kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile en iyi koşullarda bir araya getirmek için süren çabamızı, bizimle çalıştıktan sonra sizinde takdir edeceğinizi biliyor ve sizlere daha iyi hizmet ilkemizi hiçbir zaman terk etmeyeceğimizin garantisini veriyoruz.